PSYCH-K balanc

Pokud hledáte nejrychlejší, nejúčinnější a nejefektivnější způsob, jak ve svém životě něco změnit, právě jste ho našli!

PSYCH-K balanc

Objevte rychlejší, účinnější a efektivnější řešení,
než jste si kdy dokázali představit.
Díky síle Vašeho podvědomí.

Představte si, že:

Hlava s dveřmi do podvědomí

Jak je to možné?

V našem podvědomí se jako automat samo přehrává nespočet vzorců, které jsme ve svém životě převzali.
Většinu těchto přesvědčení jsme nasáli do věku zhruba 7 let života od rodičů, učitelek, okolí.

Co si z této doby raného dětství pamatujeme?
Možná střípky, útržky?
A přesto nás toto období zformovalo na celý život.

Všechny naše volby, chování, vztahy, realizace projektů jsou diktované podvědomými přesvědčeními.
Z tohoto důvodu, když se bojíme čelit situaci nebo dosáhnout cíle, máme tendenci zaujmout postoj nevědomé sebesabotáže.

Limitující přesvědčení na podvědomé úrovni velmi často ovlivňují naše životy v dospělosti bez toho, že bychom si to na vědomé úrovni uvědomovali.

Ale i s takovými lze pracovat, přetvářet je
a měnit tak svůj život.

60 – 80 minutové vedené setkání
zaměřené na řešení výzev ve Vašem životě.

Živě nebo online.

Co je PSYCH-K®?

PSYCH-K® je velmi účinnou variantou, jak měnit podvědomá přesvědčení, která dalekosáhle převyšuje afirmace, pozitivní myšlení a jiné varianty.
Zároveň je šetrná a neinvazivní.
Protože podvědomá mysl má na starosti 95% všeho, co děláme, jak myslíme a jak se cítíme. Takže na tu vědomou zbývá pouhých 5%.

Proto lidé, kteří už to vyzkoušeli, vědí, že pokud chtějí pohnout velkým nákladem, je k tomu lepší náklaďák, na místo trabantu.

Hodnocení na Google
5/5

Zkušenosti klientů s PSYCH-K®

Pořád jsem měla pocit smutku, hněvu a viny.. i když jsem pro to měla konkrétní důvody, netušila jsem, co moje podvědomí „skrývá“… a tak jsem Peťku oslovila metodou Psych-k balanc a co jsem zažila je nepopsatelné.. krásné:. ) Teď cítím takovou úlevu, klid a radost, jako by ze mě spadl obrovský balvan, břemeno, které jsem nevědomě nesla, které ovlivnilo můj život, mé city.
Doporučuji každému, kdo má nějaký problém. "
Petra Julia - pruvodkyne podvedomim - logo tmave
Baška M.
Neuvěřitelné bylo, jak rychle jsem cítila zlepšení. Jen při kontrole přesvědčení, kterým jsem ještě před chvílí věřila, jsem cítila tu obrovskou změnu dokonce i v hlase. Během sezení jsem cítila přijetí, pochopení a upřímnost. A i když metoda může být pro někoho zvláštní ba i neuvěřitelná, pro mě byla zásadní a jsem vděčná, že jsem ji využila. "
Petra Julia - pruvodkyne podvedomim - logo tmave
Irena
Díky Psych-K jsem strašně moc věcí pochopila. Ty nejzákladnější věci. Mám méně strach, méně se rozčiluji, lépe spím, více nechávám věci, ať se stanou, než abych byla netrpělivá, a rozlévá se ve mně čím dál tím větší klid a mír. "
Petra Julia - pruvodkyne podvedomim - logo tmave
Andrea
Jestli doporučuji služby Peti? Jednoznačně ano. Potřeboval jsem odbourat stres. Být v klidu. A co se stalo? Jsem klidný a stres je minulostí. Žádný šum v hlavě a bez překotných myšlenek. Vnímám přítomnost. Prostě moje hlava není v minulosti a ani budoucnosti. Nepamatuji, kdy jsem se takto perfektně cítil. "
Petra Julia - pruvodkyne podvedomim - logo tmave
Michal
Již mám po několikátém online sezení Psych-K jsem pokaždé cítila a cítím, jako by mi spadly jedny pouta z rukou a obrovský batoh z beder. "
Petra Julia - pruvodkyne podvedomim - logo tmave
Andrea
Petra Julila facilitátor metody PSYCH-K

PSYCH-K® balanc

60 – 80 minutové vedené setkání zaměřené na řešení výzev
ve Vašem životě

Živě nebo online.

Cena 1.800,-Kč ( 83€ )

Petra Julila facilitátor metody PSYCH-K

Práce s podvědomím

Pomocí PSYCH-K® pracujeme na podvědomých přesvědčeních, která ovlivňují naše zdraví a pohodu, a to jak mentální, tak fyzické. Ptáte se, zda je možné i téma…? Jakékoli téma, které je možné, aby lidský mozek vymyslel, s takovým lze pracovat.

Jako facilitátorka metody PSYCH-K® Vás doprovodím na místa Vašeho podvědomí, která jsou zablokovaná a brzdí Vás v tom, jak si přejete žít. Nastavíte si, jak to chcete vnímat nově a následně Vás provedu klidným a laskavým procesem, kdy odstraníme z cesty veškeré překážky ve formě traumat, přesvědčení převzatých z dětství, strachů a negativních zkušeností.

Všechno, co dříve nešlo, najednou otevře potenciál a zůstane čisté pole pro to, co chcete realizovat.

Každý z nás to chápe jinak,
proto zde předkládám 3 možné úhly pohledu na to

Co je PSYCH-K® balanc

od 3 různých osob.

1. náhled

PSYCH-K® je terapeutická metoda takzvané energetické psychologie, což je v dnešní době nejefektivnější a nejrychlejší způsob práce s podvědomím. Výhodou je, že daný problém jde zpracovat za pár minut, nemusíme znát jeho příčinu, tedy nemusíme opakovaně a hodiny procházet traumatizujícím zážitkem.

2. náhled

PSYCH-K® je metoda, která pracuje s podvědomím, tedy tou částí mysli, která je většinou mimo naše vědomé vnímání. Nabízí možnost změny přesvědčení, názorů a vnímání, která máme ohledně sebe samých a světa.

A protože podvědomá mysl má na náš život velmi výrazný vliv, pokud změníme vnímání a přesvědčení, má to pozitivní dopad na náš život a to jak se bude dále vyvíjet.

Z praxe: sebevědomí – oblast osobního života – vnímání konfliktů v práci nebo v rodině – vztahy – kariéra – peníze – spiritualita – zdraví – odpuštění – strachy – přijetí smrti blízkého – psychický stav dětí nebo domácích mazlíčků…

3. náhled

Pokud se snažíme ve svém životě něco změnit (zhubnout, najít si lepší práci, partnera…) děláme to vědomou myslí. Až 95% našeho snažení v jakémkoliv směru brzdí naše podvědomí, aniž bychom o tom sami věděli. A s tím pracuje PSYCH-K®, protože mění podvědomí.

Náhled Dr. Bruce Liptona ( z knihy Líbánkový efekt)

„PSYCH-K tvoří množina principů a postupů vedoucích ke změně podvědomých názorů, které omezují expresi vašich možností jakožto Boží bytosti s lidskou zkušeností.“

PSYCH K Lipton Líbánkový efekt

Vědecky podložená metoda pro práci s psychikou má v USA už 35letou historii pomoci lidem na jejich cestě za spokojeným a radostným životem, duševně, emocionálně, fyzicky i duchovně.

Nyní je pro svoji úspěšnost rozšířena po celém světě.

Jelikož konkrétní výsledky záleží především na jednotlivci a  jeho či její touze věci skutečně změnit, není možné je zaručit.

Dovolte mi ujasnit, že PSYCH-K® nepředstavuje převzetí zodpovědnosti za Váš život, ale jedná se o změnu Vašich vnitřních postojů k vnímání světa a Vás samotných.

Pokud jste připraveni se vydat na cestu vpřed
a spoluvytvářet svůj nový život,
budu s Vámi velmi ráda spolupracovat.

psych k balanc

Drahý/á!
Děkuji za Váš zájem o PSYCH-K®.

Dovolte mi ujasnit, že PSYCH-K® nepředstavuje převzetí zodpovědnosti za Váš život, ale jedná se o změnu Vašich vnitřních postojů k vnímání světa a Vás samotných.

Přínos PSYCH-K® je v transformaci všech limitujících přesvědčeních na podvědomé úrovni, která souvisí s Vaším psychickým stavem. Tato přesvědčení si obvykle osvojíme v průběhu ranných fází našich životů a velmi často ovlivňují naše životy i v dospělosti bez toho, že bychom si to na vědomé úrovni uvědomovali.

Existuje vemi dobře popsaná biologická vazba mezi naší myslí a tělem. Právě tam nám PSYCH-K® může pomoci.
Pomocí PSYCH-K® pracujeme na podvědomých přesvědčeních, která mohou ovlivňovat naše zdraví a pohodu, a to jak mentální, tak fyzické.

V některých případech se řešená situace dramaticky zlepší pouze tím, že pracujeme se PSYCH-K®! Z toho důvodu také tuto službu nabízím.

Jelikož konkrétní výsledky záleží především na jednotlivci a  jeho či její touze věci skutečně změnit, není možné je zaručit. PSYCH-K® má 30 letou historii pomoci lidem na jejich cestě za spokojeným a radostným životem, duševně, emocionálně, fyzicky i duchovně.