Reference PSYCH-K®

Průběh PSYCH-K® je jedinečný.

Každá zkušenost se PSYCH-K® se liší člověk od člověka, téma od tématu, i procesem,
který si Vaše podvědomá mysl vybere.

PSYCH-K

Pokud hledáte recenze a reference na toto téma, jste tady správně.

Začtěte se do vnímání zážitků těch, kteří to vyzkoušeli už před Vámi.

Reference PSYCH-K, Petra Julia

Reference na metodu PSYCH-K®

„ Metodu PSYCH-K®, kterou nabízí Petra Vogelová, jsem se dosud neznala. Do prvního sezení jsem tedy šla bez jakýchkoliv představ a očekávání, pouze se záměrem udělat něco dobrého pro své tělo. Neměla jsem ani žádný konkrétní záměr, co přesně bych chtěla léčit nebo opečovat. 

Petra Vogelová má schopnost společně s klientem najít příčinu fyzických potíží. Uvědomění si příčiny je velmi důležité a mnohdy překvapivé. Má také schopnost tuto příčinu jemným způsobem odstranit, rozpustit a změnu uložit. Při našem sezení jsme pracovaly s různými drobnějšími neduhy. Překvapila mě široká škála možností, kterými je možno tyto problémy řešit. Petra Vogelová se umí nacítit na konkrétního klienta a vybrat pro něj nejvhodnější a nejvíce funkční techniku. 

Změny, které se díky terapii udály, bylo možno cítit ve fyzickém těle okamžitě. Kdo je citlivější na energetické tělo, může potvrdit, že i změny energií a vibrací, které přepis způsobí, jsou pozorovatelné a postřehnutelné ještě během sezení. Někdy mě až překvapila jejich intenzita. 

Mě osobně velmi vyhovoval systém ukotvení změny. Mnohdy se stává, že proděláme změnu, ale po čase se vrátíme do starých kolejí. S Petrou Vogelovou jsme pečlivě prošly novým stavem, uvědomily si ho, ukotvily hluboko v sobě a ponechaly si do budoucna kotvu, díky které se do stavu vyléčení a uzdravení můžeme vracet kdykoliv, kdy to budeme potřebovat. 

S odstupem dvou týdnů, v době, kdy píši tuto recenzi, mohu říct, že skutečně došlo k dlouhodobému přepisu věcí, které jsme řešily, a k zlepšení jejich vztahu. Neříkám, že všechny problémy zmizely jako mávnutím kouzelného proutku, ale objektivní, rozpoznatelné a docela výrazné zlepšení tu je. Což je velký úspěch! 

Petra Vogelová má dar naladit se na vibrace a duši svého klienta, odhalit, kde vězí příčina problému, nalézt pro něj nejvhodnější cestu a touto cestou ho jemně a láskyplně provést. Změnu dokáže poté s klientem usadit, ukotvit a zkontrolovat, zda proběhla v pořádku. Petry Vogelová mí příjemné vibrace, příjemný hlas a klidné vystupování, setkání probíhají v klidné a příjemné atmosféře, klient má dostatek času projít si procesy (mnohdy dlouhými) tak rychle nebo pomalu, jak potřebuje. Od Petry Vogelové jsem odcházela s pocitem hluboké důvěry v život, ve své vlastní tělo a v léčivou energii, která je tu pro všechny a může změnit a prosvítit také náš život. 

Prožitky, které jsem zažila při našem sezení, byly velmi silné. Troufám si říci, transformační. ”

Kristýna Šopíková

Zkušenost s PSYCH-K®
– panické ataky a strach z řízení

„ Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost, pocity a prožitek, které mi PSYCH-K přineslo.
Asi tak jako vás všechny, kteří chtějí změnit svůj život, mi do toho mého přišlo Psych-K a
jedna úžasná osoba – Petra Vogelová .
Abychom se dostali dál, tak občas nám je seslán strach, úzkost, pocit méněcennosti, naprostá bezmoc a pocit, že život nemá smysl. V těchto pocitech se pak utápíme a točíme se pořád dokola, dokud to nepochopíme. Někteří se dokola točí dosud.
Já jsem se odhodlala zavrtat se do svého podvědomí a začít překopávat to, co mi doposud ovládalo život. Já sama.
Ovládaly mě panické ataky, pocit strachu, nemohla jsem sednout za volant, měla jsem sevřený žaludek, pocit, že mě nikdo nemá rád a že si musím lásku zasloužit, a že život žiju za trest.

1) Již mám po několikátém online sezení Psych-K jsem pokaždé cítila a cítím, jako by mi spadly jedny pouta z rukou a obrovský batoh z beder.
Ihned po sezení jsem nastoupila do auta a jela to zkusit, místo panickych atak, jsem celou cestu probrečela. Pouštela věci, které už nepotřebuji. Momentálně dojedu kde potřebuji a je to lepší a lepší. Negativní myšlenky se zeslabují a nastupují ty,které jsme společně s Petrou Julii daly do podvědomí. Sama jsem byla v úžasu, co se to děje a pořád se mi dějí věci, nad
kterými kroutim hlavou.

2) A při minulém balancu, se mi stalo něco co do teď nechápu. Napojily jsme se na Velkého taťku. Ano je něco mezi nebem a zemí. A já jsem mohla být napojena, protože mi to tělo dovolilo a já jsem byla odpojena, proto strachy ze tmy. Úžasný zážitek. A díky Psych-K jsem strašně moc věcí pochopila. Ty nejzákladnější věci.
Mám méně strach, méně se rozčiluji, lépe spím, více nechávám věci ať se stanou, než abych byla netrpělivá a rozlévá se ve mě čím dál tím větší klid a mír

3) Tímto bych chtěla poděkovat z celého srdce Petře Julii za její profesionalitu, empatii a lidskost. ”

Andrea

PSYCH-K balanc, podvědomí

Reference PSYCH-K®

„ Chtěla bych moc poděkovat Peťce za úžasnou práci kterou dělá.. Pořád jsem měla pocit smutku, hněvu a viny.. i když jsem pro to měla konkrétní důvody, netušila jsem, co moje podvědomí „skrývá“… a tak jsem Peťku oslovila metodou Psych-k balance a co jsem zažila je nepopsatelné.. krásné:. )
Teď cítím takovou úlevu, klid a radost, jako by ze mě spadl obrovský balvan, břemeno, které jsem nevědomě nesla, které ovlivnilo můj život, mé city..
Doporučuji každému, kdo má nějaký problém.. ještě jednou ze srdce děkuji Peťko. ”

Baška

Ohlas na PSYCH-K®
Změna vnímání stresové situace

„ Boží! Peťa je úžasná žena se skvělou energií a nádhernou kočkou! Mít upgrade energie + uvolnění bloků a na pozadí mít ještě předoucí kočku to je teprv luxusní sezení!
Od začátku jsme si sedly skvěle, u Peti se naprosto přirozeně uvolníte a přijde vám lehké a hlavně bezpečné se otevřít – navozuje totiž krásnou laskavou a bezpečnou, nesoudící atmosféru, kterou ne hned tak někdo umí navodit a udržet. Taková vřelá mateřská náruč, která ve světě tak moc chybí!
I když naprosto nerozumím tomu jak to funguje, pozitivní změnu jsem cítila hned, a nějak mě ten náš call dokopal k tomu jít do změny hned ten den. A to byla změna obrovská, na kterou jsem se chystala taaak dlouho a nic a nikdo mě k tomu nedokázal popostrčit a odblokovat a hle – 1 call s Peťou a já naprosto přirozeně tu změnu (po tooolika měsících zaseknutí se!!) udělám hned jakoby nic.
Jakože cože? Wow. Wow. Wow! Boží, naprosto boží! ”

Camilla

Doporučení PSYCH-K® u Petra Julia

„ S metodou Psych-K jsem nikdy zkušenost neměla. Přišlo mi to však jako skvělé řešení na dlouhodobé problémy v životě a psychickou nepohodu. Informace jsem si zjišťovala na internetu a převážně z videí od Petry, která jsou dostupná na YouTube.

První kontakt proběhl přes telefon a už v té chvíli jsem věděla, že jsem zvolila správně. Dokázala jsem se otevřít a cítila jsem tolik potřebné pochopení. Na první sezení jsem si připravila dokument dostupný na jejích stránkách, abych věděla, jakým oblastem se chci věnovat a proč.
Musím přiznat, že před prvním online sezením jsem byla velmi nervózní, což jsem i přiznala. Upřímně, bylo děsivé do toho jít – vystoupit z té komfortní zóny. Bála jsem se toho, co přijde.
Mým hlavním problémem byl sabotující program „Nejsem dost dobrá“, který mě provázel od dětství.
Během sezení jsem se cítila dobře, i když byly chvíle, kdy jsem hodně brečela. Bylo to osvobozující – jako zahodit batoh s kamením, se kterým se celý život vláčím. Petra vždy uhodila hřebík do hlavičky. Budu upřímná, bolelo to, ale ne tak, jak mě to bolelo celý život předtím. Jsem spíše uzavřenější, ale tentokrát pro mě bylo snadné mluvit o sobě a svých pocitech. I když nevím, zda jsem to vždy vystihla ve slovech tak, jak jsem zamýšlela.

Neuvěřitelné bylo, jak rychle jsem cítila zlepšení. Jen při kontrole přesvědčení, kterým jsem ještě před chvílí věřila, jsem cítila tu obrovskou změnu dokonce i v hlase.
Během sezení jsem cítila přijetí, pochopení a upřímnost. A i když metoda může být pro někoho zvláštní ba i neuvěřitelná, pro mě byla zásadní a jsem vděčná, že jsem ji využila.
Těším se na svůj nový život bez zátěže přesvědčení, které mě akorát držely zkrátka.
Na sezení jsem přišla na to, že mám v sobě obrovskou vinu a podvědomě nevěřím, že bude lépe. A co se týče programu „Nejsem dost dobrá“, ten zmizel. Ani nechápu, jak jsem si to o sobě mohla myslet. Teď věřím v lepší zítřky a konečně vím, kdo doopravdy jsem.

Mimo jiné zbyl čas i na jednu další oblast a pro tu jsem zvolila finanční hojnost, ve které jsem cítila blok/limit. I když během let práce na sobě jsem se dokázala nastavit k tomu, že se cítím bohatá a vždycky budu (vděčnost za zdraví, rodinu, teplo domova a vymoženosti dnešní doby), v pracovní oblasti se mi nedařilo i vzhledem ke komplikacím s péčí o osobu blízkou.
Těším se, co mi přinese přepsání přesvědčení i v této oblasti.
Za sebe tedy Petru mohu doporučit a ráda jejích služeb využiji i v budoucnu. ”

Irena

terapie PSYCH-K online

Kopie emailu – měsíc po PSYCH-K®
- výsledek

„ Dobrý den, Petro Julie,
děkuji, že se ozýváte. Jsem opravdu nadšená a stále vás někomu doporučuji. Už i můj partner vás navštívil a je velmi spokojený. Brzy k vám zavítá i má sestra 🙂
Psala jsem vám email po 4 týdnech od našeho sezení, nevím, zda vám dorazil.

Každopádně vám musím řict, že vaše metoda funguje. Je to úžasné. Na nové projekty si nemohu stěžovat.
Klienti s cenama nemají problém. Ač jsou prázdniny a říká se „okurková sezona“ tak u mě to neplatí a naopak nevím, co dřív. Dokonce mi jedni klienti zaplatili celou částku dopředu (ač jsme to měli rozkouskované).
Dokonce mě oslovil velmi bohatý klient na rozsáhlou rekonstrukci jeho vily, kde se zapojí i architekti. Je to projekt mých snů. Doufám, že to klapne, jelikož po schválení cenové nabídky a zaslání ještě nějakých podkladů se klient odmlčel a nyní nereaguje. Ale věřím, že se to po prázdninách dá opět do chodu.
Teď spíš řeším, že si k sobě najdu (nebo by si mě mohl najít) nějakého parťáka. Potřebuju někoho k sobě, kdo by mi trochu odlehčil práce. Je to teď trochu stresující.

Asi si s vámi opět domluvím sezení, bylo to moc příjemné a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejrychlejší a nejúčinnější metoda, kterou jsem absolvovala.
Děkuji vám za to, co děláte a nepřestávejte. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem já.
Mějte krásné sluneční dny. ”

Andrea

Reference na PSYCH-K® v oblasti podnikání

„ Krásný den, Petro,
jsou to 4 týdny, kdy jsme spolu měli konzultaci.
Musím říct, že se poslední 3 týdny dějí věci.
Několik nových zakázek. Nikdo nemá s cenou problém. Peníze mi chodí na účet hned.
Dokonce jsem se rozhodla najít si k sobě parťáka na výpomoc. Už jsem domluvená se dvěmi ženami. Jsem šťastná, že se moje podnikání tak rozjelo. Myslím, že se to děje i díky sezení s vámi.
Doufám, že to bude takto krásně pokračovat i nadále 🙂
Děkuji vám za to, co děláte. Je to až neuvěřitelné, jak to funguje. Už i partner přemýšlí, že se vám ozve.
Mějte se krásně a pokračujte v tom, co děláte.
Se srdečným pozdravem
Andrea

Zkušenost se PSYCH-K®
– kopie sms

„ Ahoj Petro v ten večer mi nic nebylo a říkal jsem si, že toho snesu víc, ale dva dny jsem byl mimo provoz, ležel jsem a hlava mě bolela až jsem si říkal jestli mě ta hlava nebolí z nachlazení, ale ne…
Ale moc mě ta práce na sobě s tvojí pomocí baví.
Včera už mi bylo dobře. ”

Martin

Sdílení průběhu PSYCH-K®

„ Přišla jsem, protože jsem potřebovala změnu. Byla jsem vychována jako hodná a slušná holka, ale v životě je někdy třeba si dupnout. A já nemohla. Vnitřně jsem cítila, že se chci chovat jinak, ale v realitě jsem prostě nemohla. 
Oslovila mě Petry úžasná energie. Říkala jsem si, že musí něco dělat dobře, že má tak nádherné vyzařování. A proto jsem se to rozhodla vyzkoušet. 
A šla bych do toho znova, přestože proces nebyl vůbec jednoduchý.

Po balancu jsem byla hodně unavená. Únava trvala nejvíc ten den a potom další den. Pak se to zlepšilo, ale cítila jsem se unavenější než obvykle ještě další 2-3 týdny. Po balancu mi přišlo, že se všechno zhoršilo, pak se začaly vyplavovat růžné emoce, potřebovala jsem víc spánku. Ale pak jsem najednou ucítila změnu. Přišlo mi, že ty věci, které jsem vždycky chtěla říct, říkat můžu. A už jenom to, že můžu mi přišlo neuvěřitelné. Najednou jsem měla volbu – mohu to říct a nemusím.

Předtím vůbec nepřicházelo v úvahu, že bych to mohla říct nebo mít volbu. A došlo mi, že to prostě můžu zkusit říct a už mě nesvíral ten pocit „co když mě za to nebudou mít rádi.“ Ta svoboda stojí za celý ten proces. 
Teď mám svobodu volby – to je to, co jsem získala. A to se nedá docenit zlatem ani ničím jiným.

Chtěla bych říct lidem, že výsledek stojí za to. A ať si taky chvilku počkají. Nejdřív se může zdát, že se po balancu nic neděje, ale je třeba si projít procesem a potom si v životě začít všímat, co se kolem děje a jestli na to reagujou stejně nebo jinak. 
S pozdravem,

Hanka

terapie PSYCH-K, Živé setkání, Harmonické zdraví

Recenze PSYCH-K® online
– Harmonické zdraví

„ Ačkoliv setkání probíhalo on-line a ačkoliv věci, které jsme řešily, se týkaly těla (bylo potřeba těla se různě dotýkat, případně se pohybovat), i přes WhatsApp to celé fungovalo dobře. Petra Vogelová mi všechno pečlivě ukázala a vysvětlila, a energie pro kontrolu cítí stejně dobře na dálku, i on-line.“

Kristýna

Výsledky terapie PSYCH-K® online
– emoční jedení

„ Obrátila jsem se na Péťu z důvodu toho, že jsem se zas dostávala do problému s příjmem potravy. Před lety jsem se léčila s bulímií a po tak dlouhé době se ve mě dřímajíc, zas probudila. Nikdy se závislák nevyléčí, je pouze doživotně abstinující, což je i můj případ.
Pravděpodobně to vygradovalo prožívajícím stresem i s menopauzou.
Takže můj problém emoční jezení!
 
Mám kamarádku, která řešila svůj problém a s ním se obrátila na Péťu, která ji moc pomohla.
Byla u ní osobně a prej naživo to bylo její hodně zajímavé životní setkání, na které bude ráda vzpomínat.
Takže díky doporučení jsem vyhledala Péťu a naše setkání proběhlo (již dvakrát) pouze online.
 
Klidně bych byla v kontaktu s Péťou snad každý den :), je to velice mě příjemná a chytrá duše. Myslím, že se s ní naživo setkám, nebude to hned, ale ráda se za ní rozjedu. V mém životě se nachází ještě několik nerozřešených věcí, takže důvod a téma mám. Zatím naše setkání probíhala online. 
Takže pomůže a moc i online.
 
Přineslo mi to veliké změny mojí osoby. Pracuji na sobě na svém vnímání situací, dokáži se zastavit a řešit a uleví se mi. Můj muž mi řekl, že jsem víc klidnější. To samé cítím i já. Ano, to vnitřní nepříjemné chvění nemám a již ho v sobě nechci. 
Takže výsledek pozitivní i pro okolí
 
Já za sebe doporučuji setkání s Péťou, dokáže pomoci, vyslechnout, poradit a její vnímání energií je na top úrovni, ona ví! a umí!!! Pro někoho je to moc peněz, pro mě též, ale něco málo si odepřít občas nezaškodí a v tomto případě se vyplatí.
Takže když se zamyslím, tak u mě je poměr zbytečně emočně snězeného jídla je oproti ceně za setkání mizivé. Daleko více peněz bych projedla. 
 
S láskou.

Jana

změna podvědomí PSYCH-K, Harmonické zdraví online

Výsledky metody PSYCH-K®
- stres

„ Za Petrou Julií mě přivedl stres s určitých situací v práci a obavy o svoje finance. Zaujala mě metoda Psych-K, která mění podvědomé nastavení mysli a programy v něm.
Z dostupných facilitátorů, mě svým vyzařováním, pozitivním a milým lidským přístupem zaujala nejvíc Petra Julie, proto jsem si vybral ji.
A pak jsem do toho šel znovu a znovu s dalšími tématy, protože tato metoda funguje. Při terapiích, když jsme měnili nastavení mého podvědomí jsem prožíval pocity štěstí až euforie a někdy jsem i vnímal obrovský pozitivní příliv energie v situacích, které mi dřív vadily.

Mám teď z práce neustálou radost, užívám si ji a těším se do ní. Taky vnímám ve svém životě větší příliv hojnosti, co se týká financí.
Nevím jak to mají ostatní lidé, ale já jsem se už několik let snažil pomocí různých metod změnit to, abych se ve svém životě cítil lépe. A trvalo mi to asi patnáct let než jsem se dopracoval k metodám, které skutečně fungují a umí člověkovi změnit život k lepšímu na všech úrovních. Momentálně používám 3 skvělé metody a jednou z nich je Psych-k.

Ano peníze to nějaké stálo a ne málo, ale v konečném důsledku jich teď začínám mít víc než jsem do toho vložil 🙂 ”

Ondřej

Zkušenost s PSYCH-K® a Petra Julia

„ Viděla jsem povídání s Petrou Julií na portálu Cesty k sobě, velmi mě tahle metoda oslovila.
Přišla jsem s problémy s pletí a neschopnosti najít si prostor a čas na svou vášeň chození po horách a malování.

Průběh setkání byl pro mě velmi příjemný a výsledek je téměř zázračný.
Výsledky jsou úžasné, jako by zmizely vnitřní zábrany a vše přichází samo. S lehkostí, je to krásné.
Přijde mi, že terapie je finančně velmi přijatelná, přeji všem aby si dopřáli opečovat to co potřebují.
Paní Petra Julia má velmi lidský přístup.

Milá paní Petro velmi děkuji za Váš krásný čas a péči kterou jste mi věnovala.
Děkuji, srdečně

Jiřina

reference PSYCH-K, sebevědomí

Výsledky PSYCH-K® u nízkého sebevědomí v práci

„ Dobrý den Petro,

docela jste se dnes se svým dotazem strefila přesně do správné chvilky :). 
Je pravdou, že určitě sama za sebe nějakou změnu cítím. Neřeším už tolik, jak nějaké věci co dělám, působí na druhé – to už mě tolik jako dřív asi nesžírá.
Nepřehrávám si v duchu již proběhlé rozhovory a nemám tendence si je analyzovat a pátrat, co jsem měla říct jinak, protože to mohlo působit nějak divně.
I v e-mailové komunikaci si po sobě nečtu kdoví kolikrát svůj text a neopravuji ho. Celkově určitě cítím větší lehkost a volnost.

Zbavila jsem se i svého zapojení do určitých aktivit, které mi vlastně úplně nebyly po chuti, ale dělala jsem je z nějakého pocitu zodpovědnosti. (měla jsem ten stejný den našeho setkání jet na celé odpoledne na seminář k programu Erasmus. Ze základní školy, kam chodí mí synové mě požádali o pomoc. Ale takovou formou, že nikde nebylo řečeno, kolik mi za to kdo dá. Čili se očekávalo mé zapojení zcela zdarma. Odpoledne jsem pak nikam nejela, řekla jsem si, že je to blbost a nemám čas na to plácat svoji energii. A že mi vlastně ani nevyhovuje tento styl práce, kdy se to vyvíjí nějak živelně. Potřebuji ať si přesně nějak řekneme, kdo co bude dělat, zda je to placené, kolik hodin to kupř. zabere atd..)

Tak to je asi ve zkratce zatím vše. Teď mě ještě čeká rozloučit se ve svém zaměstnání, kde končím v podstatě ze dne na den, protože jsem ve zkušební době.
A v pondělí jdu již do práce nové, abych se seznámila se svými novými kolegy, protože na začátku října, kdy oficiálně nastupuji tam nikdo pořádně nebude..

Mějte se krásně Petro, příjemný víkend.

Dana

PSYCH-K® a řešení úzkostí a strach z řízení

„ Dobrý den Petro,
děkuji Vám za milý dopis. Je to krásné, že jste si vzpomněla. Jsem doma a momentálně na cestě do Rakouska na krátkou dovču. Z nemocnice jsem se vrátila po 6 týdnech. Paní primářka mi upravila, snížila medikaci, neděláš to ambulantně.

Srovnala jsem se, odpočinula si a pak jsme s mužem letěli na Rhodos na hlavní dovolenou. Řízení mi nějakou dobu vadilo, ale už jsem necítila, že mi je silnice malá a stahuje mě to do příkopu, spíš jsem se potřebovala po pauze zase rozjezdit. Mám se dobře, jen si přeji, aby mi  to vydrželo. 
Mějte se hezky a děkuji za zájem.

Děkuji za vaši metodu. ”

Alena

Doporučení PSYCH-K® na úzkost z lidí

„ Za velký úspěch považujeme, že byla Bibi poprvé sama nakoupit v obchodě.
Bez stresu a obav.
Prezentaci, co si měla přichystat do hodiny chemie také zvládla, prý byla celý den v klidu, až při oné hodině cítila mírnou nervozitu.
Příští týden má mít prezentaci do fyziky a to se prý i těší.
Při cestování autobusem do školy taky pociťuje úlevu, vadilo jí být středem pozornosti při nastupování, dokonce prý záměrně prošla celým busem, aby si sedla úplně dozadu a musela projít kolem všech lidí.
Pocity se u ní střídají, od euforie, že teď už může všechno ( jít sama na koupaliště, koupit si zmrzlinu…), po obavy.
Prý sama na sebe teď cítí nátlak, že už musí všechno zvládnout a obává se situace, že přijde něco co nezvládne.
To se dnes i stalo, musí jet v pondělí sama na rovnátka, protože se mi rozbil vůz. Vůbec se jí
to nelíbí, ale já věřím, že to zvládne.
Za nás jsme tedy nadšeni a doporučíme Vás a psych-K dalším.
Určitě se k Vám brzy objednám i já, jen co si vyberu téma, které mě tíží nejvíc.
Moc děkujeme a přejeme pěkné dny. 

VeronikaDobrý den,
tak akci rovnátka a fyziku má Bibi ÚSPĚŠNĚ za sebou, následovaly různé další úspěchy, nákup v cizím městě a cizím obchodě, sama…
Neuvěřitelné a žasnu, jsem na ni tak hrdá!
Má před sebou nástup do prvního ročníku na střední školu, což byla jedna z nočních můr, tu ale vystřídalo těšení se.
Jsme tak natěšené a v euforii, co všechno nyní dokáže.
A ona věří, že všechno, za to velké Díky! ”

Reference na metodu PSYCH-K® – strach z komunikace

Zpráva den po terapii PSYCH-K®

„ Děkuju moc za skvělé setkání!
Teď jsem hodně unavená, zpracovávám vše! Ale je mi líp!
Děkuju. 

Recenze: Výsledky metody PSYCH-K®
– Harmonické zdraví

Recenze na PSYCH-K® Harmonické zdraví

Metodu PSYCH-K Harmonické zdraví, kterou nabízí Petra Vogelová, jsem se dosud neznala. Do prvního sezení jsem tedy šla bez jakokýkoliv představ a očekáváním, pouze se záměrem udělat něco dobrého pro své tělo. Neměla jsem ani žádný konkrétní záměr, co přesně bych chtěla léčit nebo opečovat.

Setkání bylo plné překvapivých odhalení. Asi každý z nás má drobné bolístky a trápení, se kterými se naučil postupem času žít a už je ani nevznímá. Jaké by to bylo, žít volně, bez nich? V příjemném rozhovoru vyšlo postupně najevo, co trápí mě. Skutečně… Moje trápení sice bylo již těsně před započetím dlouhodobé léčby, nenapadlo mě ale, že bych já sama mohla mít na zlepšení stavu vliv. Už jsem zkoušela všechno, co mě napadlo (změnu životního stylu, změnu jídelníčku, diety), a nikdy nic nezabralo.

Petra má schopnost společně s klientem najít příčinu těchto fyzických potíží. Uvědomění si příčiny je velmi důležité a mnohdy překvapivé. Má také schopnost tuto příčinu jemným způsobem odstranit, rozpustit a změnu uložit. Při našem sezení jsme pracovali s různými drobnějšími neduhy. Překvapila mě široká škála možností, kterými je možno tyto problémy řešit. Petra Vogelová se umí nacítit na konkrétního klienta a vybrat pro něj nejvhodnější a nejvíce funkční techniku.

Změny, které se díky terapii udály, bylo možno cítit ve fyzickém těle okamžitě. Kdo je citlivější na energetické tělo, může potvrdit, že i změny energií a vibrací, které přepis způsobí, jsou pozorovatelné a postřehnutelné ještě během sezení. Někdy mě až překvapila jejich intenzita.

Mě osobně velmi vyhovoval systém ukotvení změny. Mnohdy se stává, že proděláme změnu, ale po čase se vrátíme do starých kolejí. S Petrou jsme pečlivě prošly novým stavem, uvědomily si ho, ukotvily hluboko v sobě a ponechali si do budoucna kotvu, díky které se do stavu vyléčení a uzdravení můžeme vracet kdykoliv, kdy to budeme potřebovat.

Petra Vogelová má dar naladit se na vibrace a duši svého klienta, odhalit, kde vězí příčina problému, nalézt pro něj nejvhodnější cestu a touto cestou ho jemně a láskyplně provést. Změnu dokáže poté s klientem usadit, ukotvit a zkontrolovat, zda proběhla v pořádku. Petra má příjemné vibrace, příjemný hlas a klidné vystupování, setkání probíhají v klidné a příjemné atmosféře, klient má dostatek času projít si procesy (mnohdy dlouhými) tak rychle nebo pomalu, jak potřebuje. Od Petry jsem odcházela s pocitem hluboké důvěry v život, ve své vlastní tělo a v léčivou energii, která je tu pro všechny a může změnit a prosvítit také náš život.

Prožitky, které jsem zažila při našem sezení, byly velmi silné. Troufám si říci, transformační. Vím o nich, že budou i nadále ovlivňovat můj život v tom nejlepším smyslu. Vím také, že se k Petře budu po čase vracet, až mi k tomu situace znovu zavolá.

Bylo to úžasné! Díky moc! ”

MUDr. Kristýna Housková