PSYCH-K® INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

Vyberte si pro sebe to pravé.

PSYCH-K
S.O.S. osobní konzultace

Snažíte se ve svém životě něco změnit, posunout kupředu, zlepšit, ale pořád to není ono? Vaše vědomá mysl by tolik chtěla, ale nemůžete s tím pohnout? Metoda PSYCH-K® je velmi účinnou variantou, jak měnit podvědomá přesvědčení, která dalekosáhle převyšuje afirmace, pozitivní myšlení a jiné varianty.

Řešení Vaší situace skrze podvědomí na osobní konzultaci. Každý si řešíme své výzvy. Jsem tu pro Vás.

S.O.S. osobní konzultace

Extrémní situace, která nepočká?
Ok, v pořádku, znám to.
Volejte na +420 725 33 77 88
nebo piště na WhatsApp stejného čísla.
Jsem tu pro Vás na
S.O.S. osobní konzultaci.

Služba Změna vnímání stresové situace probíhá formou online 30 minutového setkání, během kterého se zaměříme právě na váš stres, a společně ho zpracujeme.

Naladění na vaše Harmonické zdraví
(metoda PSYCH-K® – Health & Wellbeing)
probíhá formou 90minutového vedeného setkání, při kterém se zaměříme na vaše výzvy v oblasti zdraví a fyzické pohody.

Naladění na vaše Harmonické zdraví PLUS
(metoda PSYCH-K® – Health & Wellbeing)
probíhá přípravami na samotné sezení, sebepoznávací prací pro podvědomí, následně formou 2 hodinového vedeného setkání, včetně plánu pro vědomou mysl.

Zaměřujeme se na výzvy v oblasti zdraví a fyzické pohody, jako jsou chronická onemocnění, dlouhodobé bolesti, závislosti, nadváha, postCovidový syndrom, atd.

levá hemisféra

Jestli rád/a sleduješ své pokroky, zajímá tě, s čím se potýká tvá hlava, určitě tě nadchne možnost EEG Neurofeedbacku. Možná takové měření znáš díky Dr. Joe Dispenzovi.

Díky tomuto přístroji pohodlně a bezbolestně zjistíš, jak si vedeš se stresem, pamětí, schopností relaxace, jaké máš sebevědomí, zda tvůj mozek inklinuje k depresím, či úzkostem, poruchám pozornosti, atd.