Jak se na PSYCH-K® připravit?

Jak se na PSYCH-K připravit?

Pokud jste se rozhodli využít PSYCHK® v pohodlí Vašeho domova, zajistěte si nerušených 60 – 90 minut času. Naše tělo je ze 70% tvořeno vodou, která nese energii. Proto je velmi důležité, abyste nebyli dehydrovaní! Pijte prosím daleko více, než jste zvyklí, ideálně čistou vodu, nebo čaj. Vyhněte se alkoholu a jiným látkám měnícím stav vědomí.

Nyní se na to podívejme z biologického hlediska: Jelikož stará přesvědčení a vzorce jsou nervové buňky poskládané a navázané do určitých spojení, my je budeme rozpojovat a navazovat jinak. Tento proces je pro organismus náročný.
Myslete na to a buďte k sobě laskaví!

Na domluvený den si neplánujte žádné fyzicky, mentálně, ani emocionálně náročné akce. Pokud to lze, mějte v plánu odpočinek, zajímavou knihu, oblíbený seriál, či jinou formu pasivního odpočinku.

Láká-li Vás podívat se na to, jak to nyní máte, co Vás brzdí a hlavně JAK TO CHCETE MÍT, stáhněte si na mých stránkách formulář „Příprava na PSYCHK®„. Tento formulář je pouze pro Vás a Vaše uvědomění.

Když víte, jak se na PSYCH-K® připravit, a pokud již víte, co chcete, můžeme společně strávený čas využít tak více efektivně, přímo pro Vaše změny!

Pokud chcete o metodě PSYCH-K vědět víc, podívejte se také na můj YouTube kanál, kde najdete spoustu užitečných informací.

Sdílet

Doporučené

Funkce mozkových hemisfér: Odhalte tajemství mysli
Kompletní průvodce kineziologickými / svalovými testy: Zjistěte, co vaše svaly skrývají
Proč jsem tlustá?
Placebo efekt a věda: Jak to opravdu funguje?