Jak se zbavit nočních můr?

Obtěžuje vás noční můra?
Také vás obírá o energii a regeneraci ve spánku, kterou vaše tělo tak potřebuje?
Hledáte způsob, jak se zbavit nočních můr jednou pro vždy a v klidu spát?
Jak noční můry řeším já?

Opakovaně se mi v těhotenství a po porodu zdávalo, že se mé dítě topí a následně utopí. Schéma se různě měnilo, někdy padal v pruhovaném tričku do řeky, jindy sjel do rybníku i s kočárkem. Vždy to ale končilo stejným děsem, zoufalstvím a bezmocí.

Když bylo synovi asi 16 měsíců, přišla za mnou ráno má 5 letá dcera a na dotaz, jak se vyspinkala, mi vyprávěla, že se jí dneska v noci zdálo, jak se bráška utopil. To byl již jednoznačný motor, že je opravdu nejvyšší čas situaci konečně vyřešit.

Dříve už jsem hledala na internetu rady, jak se zbavit nočních můr, ale k ničemu. Vždy jsem našla jen několik tipů, které jsem nepovažovala za relevantní. Už dávno jsem věděla, že mám před spaním relaxovat, dodržovat spánkovou hygienu, nepít alkohol a zdravě jíst. Omezení stresu během dne je také krásná rada, ale řídit se jí v průběhu dne, to už poněkud haprovalo…

Vše se ale děje tak, jak se dít má. Stejně jako vy jste dnes narazili na tento článek, který vám může pomoci zbavit se nočních můr jednou pro vždy, tak i já ten den, kdy za mnou dcerka přišla, zažila něco neuvěřitelného.  Do života mi vstoupil proces „Transformace vnímání stresové situace“ metodou PSYCH-K® a ihned jsem věděla, že jsem našla to, co hledám.

Transformace vnímání stresové situace

V jednoduché pozici vsedě mě za plného vědomí, bez jakékoli hypnózy a podobných mnou obávaných stavů facilitátorka PSYCH-K® provedla touto noční můrou. Mně se díky tomu vybavila vzpomínka na den, kdy jsme byli na návštěvě v malé vesnici ve Slezsku, a v noci mě probudil hluk vrtulníku. Ráno už všichni ve vesnici věděli, že se v noci v bazénu topil malý chlapec. V té době jsem byla těhotná a čekala svého Daniela.
Od té doby pokaždé, když jsem kdykoliv během dne slyšela zvuk vrtulníku (a to že u nás doma létají nad domem velmi často), má podvědomá mysl zareagovala. V noci mi začala přehrávat sen o topícím se chlapci, za kterého si dosadila dítě, o které jsem se bála nejvíce. Právě Transformace vnímání stresové situace, která netrvala ani 20 minut, mě tohoto snu zbavila jednou provždy.

Dnes tímto procesem, jako facilitátorka PSYCH-K® provádím další lidi a pomáhám jim ke kvalitnímu a klidnému spánku.

Naše podvědomí je plné zážitků, pocitů, vjemů a vzpomínek. Popřípadě nezpracovaných emocí a traumat.
Ve snech se tohle všechno projevuje prostřednictvím různorodých obrazů a dějů. Nenechte si zkazit svou noční můrou další noc a objednejte se na konzultaci on-line, ať si můžete říci, že dnes v noci to bylo už opravdu naposledy!

S láskou,

Petra Julia