Terapie PSYCH-K®

Terapie PSYCH-K®

Terapie PSYCH-K® je skvělým nástrojem k provedení okamžitých a trvalých změn na podvědomé úrovni. Překonává standardní metody vizualizací, afirmací a pozitivního myšlení. 

Jak terapie PSYCH-K® probíhá?

Vyberete si termín a způsob setkání, jakou formu budete preferovat, jestli osobní, nebo online (WhatsApp , Skype, Messenger …) Obě varianty jsou co do úspěšnosti naprosto totožné. Změnu děláte Vy sami, nikoli já, jako facilitátor. Já Vás pouze provázím.

Vždy začínáme tím, co Vám ve Vašem životě nevyhovuje a hledáme to, jak to místo toho chcete mít.

terapie PSYCH-K, Živé setkání, Harmonické zdraví

Společně vytvoříme cílové prohlášení, které bude přesně definovat váš cíl, vaše přání. (Pokud jste věnovali pozornost přípravě v dokumentu „Rozbor mé stávající situace“, půjde to jistě jak po másle.)

Zjistíme, zda cílové prohlášení je pro vás bezpečné a vhodné (zda je změna pro Vás vhodná a bezpečná na fyzické i duševní úrovni a zda je v souladu s Vaší cestou).

Skrze svalový test najdeme nejvhodnější PSYCH-K® balanc, který nám umožní nahrát nové cílové prohlášení do vašeho podvědomí.

Pomocí odezvy Vašeho těla postupujete procesem, kde Vás jako facilitátor provázím schématem dle patentovaných protokolů. Jednotlivé kroky děláte Vy sami a nestačíte žasnout, co dokážete a s jakou lehkostí…

Vše se děje prostřednictvím tzv. stavu Whole-brain (sjednocení mozku), který je ideální pro změnu, zharmonizujeme obě hemisféry, což vytvoří potenciál provést změnu, která byla blokována negativními přesvědčeními. 

Po celou dobu jste přítomni v daném okamžiku (nejedná se o hypnózu), v bezpečném prostředí. Změna probíhá v různých tělesných pozicích (vsedě, ve stoje, výjimečně i vleže). Moji klienti tento stav obecně popisují jako „zvláštní, ale krásný“.

Po té otestujeme, jestli je proces u konce a zdali se nový program do Vašeho podvědomí podařilo nahrát. Pokud budete cítit, že potřebujete dále pokračovat a více podpořit dané téma, anebo se zaměřit na nové, vytvoříme nové prohlášení a celý proces zopakujeme.

Společně poděkujeme podvědomí za vytvořenou změnu a za ochotu spolupracovat.

Na konci terapie společně obvykle naplánujeme tzv. akční krok – díky kterému se provedená změna ve vašem podvědomí postupně začne promítat do vašeho každodenního života.

V PSYCH-K® pracujeme se všemi třemi vrstvami naší mysli - vědomí, podvědomí a nadvědomí.

Změna vnímání stresové situace PSYCH-K

Celý proces je řízen výhradně moudrostí našeho těla.

Pro testování podvědomých přesvědčení se využívá svalový test (podobně jako v kineziologii).

online terapie

Změňte svůj život v prostorách studia Petra Julia, odkudkoliv online díky internetovému připojení.

Pojďte si to vyzkoušet na vlastní kůži!

online terapie