Změňte svůj život

Přála bych každému člověku, aby dovolil sám sobě zažít změnu svého života k lepšímu.
Vždyť kdo jiný je za náš život zodpovědný, když ne my sami?

Měla jsem to štěští užít si rozhovor pro časopis Rituals, a abyste o něj nepřišli ani vy, rozhodla jsem se ho pro vás tady nasdílet. Přeji vám pěkné čtení.

Petro, jste facilitátorkou Psych-K®, co to vůbec znamená?

Facilitátor je člověk, který svého klienta provází procesem Psych-K®, což je i podle Dr. Bruce Liptona jeden z nejdůležitějších procesů umožňujících rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici.
Bruce Lipton je vědec, buněčný biolog, vysokoškolský profesor, zakladatel epigenetiky a známý autor knih Biologie víry, Líbánkový efekt nebo Spontánní evoluce. Celoživotně se zabývá změnou genů (kmenových buněk) v závislosti na prostředí v souvislosti s myšlením.
A protože výzkumy v neurologii uvádějí, že nejméně 95% našeho vnímání je ve skutečnosti podvědomé, zaměřuje se na změny v podvědomé mysli.

Co si pod tím můžeme představit?

Je to právě naše podvědomí, které tvoří skladiště našich přístupů, hodnot a přesvědčení. Z našich přesvědčení se pak formuje vnímání okolního světa a nás samotných. Z tohoto vnímání se vyvine chování.
My se následně snažíme v určitých oblastech změnit své chování, nebo situace, které nám nevyhovují, ale často se dostáváme do bodu, kdy se zastavíme a nevíme, jak dál. Z vědomé mysli nejsme schopni nahlédnout na to, jak a co ve svém životě změnit. A za mě právě metoda Psych-K® odpovídá na otázku, jak změnit to, co nám nevyhovuje. Jednoduše, efektivně a neinvazivně odstraňuje naše sabotující podvědomá přesvědčení a čistí cestu k tomu, jak to v životě chceme mít.

PSYCH-K služby a produkty Petra Julia

Co všechno můžeme pomocí Psych-K® řešit?

Pomocí procesů Psych-K® můžeme měnit jakoukoli oblast života, se kterou nejsme spokojeni. Blahobyt, duchovní rozvoj, vztahy, kariéru, zpracování těžkých životních traumat, závislosti, dokonce i téma vitality
a zdraví. Konkrétní případy uvádím pravidelně na svých facebookových stránkách Petra Julia – Přeprogramování podvědomí, včetně zkušeností klientů, kteří se chtějí s ostatními o svoji zkušenost podělit. Případně na stejnojmenném YouTube kanálu.

Přeprogramování podvědomí zní poněkud děsivě. Jak to funguje?

Neurovědci často lidský mozek přirovnávají k počítači a jednotlivá přesvědčení k softwaru. Proto i u změny v podvědomí někdy hovoříme o „přeprogramování“. Neznamená to ale, že by vás někdo připojoval k nějakým elektrodám napojeným na počítač.
Změna probíhá formou živého setkání, nebo online skrze videohovor na Skype, WhatsApp a podobně, kdy vás provázím jednotlivými kroky podle patentovaných protokolů. Jedná se o určité polohy těla, směr pohledu, formu dýchání nebo opakování vašeho cílového záměru v určitých podmínkách.
Vše při vědomí a naprosto bezpečně.
Já pouze ukazuji a vysvětluji postup jednotlivých kroků a vy vše děláte sami moudrostí svého těla. Výsledky jsou mnohdy okamžitě viditelné a trvalé.

Chcete provést metodou PSYCHK® s mou pomocí? Objednejte se tady. Moc ráda se s vámi setkám.