Petra Julia PSYCH-K blahobyt, hojnost a prosperita

Blahobyt, hojnost a prosperita

Projede okolo Vás černý Mercedes a Vaše první myšlenka je: „Kde na to vzal?“, popřípadě: „Ten na to někde nakradl.“
Zamyslete se…
Neslýchali jste něco podobného v průběhu svého dětství? Neleží někde hluboko ve Vás zakořeněné přesvědčení, že ten, kdo má cokoliv, co my nemáme a chceme, to jistě získal nějakým nečestným jednáním, podvodem, atd..?
Snažíte se, pracujete, ale přesto víte, že takovou věc získat je nad rámec Vašich možností?
Nespravedlnost?
Rodinné křivdy ohledně dědictví? Téměř každá rodina si takovou s sebou nese…

Petra Julia PSYCH-K blahobyt, hojnost a prosperita

A co tak oblíbené rčení: „Bez práce nejsou koláče?“ Makáte, makáte, ale koláče má hlavně někdo jiný? Třeba jste slýchali i „Nejdřív práce, potom zábava..“ Ale na zábavu už nějak nezbyl prostor? Tuto oblast života ovlivňují podvědomá přesvědčení skutečně viditelně. Bohužel průměrný člověk má těch negativních ve své podvědomé mysli zhruba 95%.

Nyní mám dobré zprávy:

Vy za to nemůžete!

Lze to změnit!

Lze to změnit rychle!

Jakým způsobem? Více se dozvíte, pokud kliknete sem.

Svoji zkušenost mi poskytl pan Ondřej:

Za Petrou Julií mě přivedl stres s určitých situací v práci a obavy o svoje finance. Zaujala mě metoda Psych-k, která mění podvědomé nastavení mysli a programy v něm. Z dostupných facilitátorů, mě svým vyzařováním, pozitivním a milým lidským přístupem zaujala nejvíc Petra Julie, proto jsem si vybral ji.
A pak jsem do toho šel znovu a znovu s dalšími tématy, protože tato metoda funguje. Při terapiích, když jsme měnili nastavení mého podvědomí jsem prožíval pocity štěstí až euforie a někdy jsem i vnímal obrovský pozitivní příliv energie v situacích, které mi dřív vadily.
Mám teď z práce neustálou radost, užívám si ji a těším se do ní. Taky vnímám ve svém životě větší příliv hojnosti, co se týká financí.
Nevím jak to mají ostatní lidé, ale já jsem se už několik let snažil pomocí různých metod změnit to, abych se ve svém životě cítil lépe. A trvalo mi to asi patnáct let než jsem se dopracoval k metodám, které skutečně fungují a umí člověkovi změnit život k lepšímu na všech úrovních. Momentálně používám 3 skvělé metody a jednou z nich je Psych-k. 
Ano peníze to nějaké stálo a ne málo, ale v konečném důsledku jich teď začínám mít víc než jsem do toho vložil 🙂

Další reference najdete na této stránce.