Petra Julia - PSYCH-K - tvůrce svého života

Jste tvůrce svého života?

Dovolujete si, aby se Vaše sny stávaly skutečností?
Učíte se ze svých strachů, aby Vás vedly k moudrosti a větší síle?
Vítáte příležitosti a změny, jste tvůrcem svého života?
Nebo už jen očekáváte, co se zase stane a s čím budete bojovat tentokrát?

Jak velký rozdíl můžeme v kvalitě života mít poznáváme bohužel až v momentě, kdy začneme sami sebe vidět z rozdílného úhlu pohledu. A pak už nikdy nelze jít zpět k horšímu…

Dovolte si odstartovat lepší zbytek vašeho života díky metodě PSYCH-K® už dnes. Začněte hned právě tady.

Petra Julia - PSYCH-K - tvůrce svého života

Svůj zážitek s PSYCH-K® popisuje i slečna Hana:

Přišla jsem, protože jsem potřebovala změnu. Byla jsem vychována jako hodná a slušná holka, ale v životě je někdy třeba si dupnout. A já nemohla. Vnitřně jsem cítila, že se chci chovat jinak, ale v realitě jsem prostě nemohla. 

Oslovila mě Petry úžasná energie. Říkala jsem si, že musí něco dělat dobře, že má tak nádherné vyzařování. A proto jsem se to rozhodla vyzkoušet. 

A šla bych do toho znova, přestože proces nebyl vůbec jednoduchý. Po balancu jsem byla hodně unavená. Únava trvala nejvíc ten den a potom další den. Pak se to zlepšilo, ale cítila jsem se unavenější než obvykle ještě další 2-3 týdny. Po balancu mi přišlo, že se všechno zhoršilo, pak se začaly vyplavovat růžné emoce, potřebovala jsem víc spánku. Ale pak jsem najednou ucítila změnu. Přišlo mi, že ty věci, které jsem vždycky chtěla říct, říkat můžu. A už jenom to, že můžu mi přišlo neuvěřitelné. Najednou jsem měla volbu – mohu to říct a nemusím. Předtím vůbec nepřicházelo v úvahu, že bych to mohla říct nebo mít volbu. A došlo mi, že to prostě můžu zkusit říct a už mě nesvíral ten pocit „co když mě za to nebudou mít rádi.“ Ta svoboda stojí za celý ten proces. 

Teď mám svobodu volby – to je to, co jsem získala. A to se nedá docenit zlatem ani ničím jiným. 

Chtěla bych říct lidem, že výsledek stojí za to. A ať si taky chvilku počkají. Nejdřív se může zdát, že se po balancu nic neděje, ale je třeba si projít procesem a potom si v životě začít všímat, co se kolem děje a jestli na to reagujou stejně nebo jinak. 

S pozdravem,
Hanka

Další reference najdete na této stránce.