Petra Julia - PSYCH-K - zvítězit nad závislostí

Jak zvítězit nad závislostí

Jste závislí na nikotinu, alkoholu, škodlivých či nelegálních činnostech, lécích na bolest, nebo jiných návykových látkách?
Třeba i cukr dokáže být pěkně zákeřná závislost….

Všichni víme, že závislost je „nastavení mozku“ a následuje ho i tělo ovládané naším nervovým systémem. Nicméně, jak tvrdí Robert M. Williams, zakladatel PSYCH-K® a výzkumy podkládá Dr. Bruce H. Lipton, Ph.D., i toto lze řešit pomocí metody PSYCH-K®.

Více ráda přiblížím na osobní konzultaci. Protože nemusíte být spoutaní, ale můžete roztáhnout ruce a cítit skutečnou svobodu!

Petra Julia - PSYCH-K - zvítězit nad závislostí

Přečtěte si, co k tomu napsala paní Jana:

Obrátila jsem se na Péťu z důvodu toho, že jsem se zas dostávala do problému s příjmem potravy. Před lety jsem se léčila s bulímií a po tak dlouhé době se ve mě dřímajíc, zas probudila. Nikdy se závislák nevyléčí, je pouze doživotně abstinující, což je i můj případ. Pravděpodobně to vygradovalo prožívajícím stresem i s menopauzou.

Takže můj problém emoční jezení!

Mám kamarádku, která řešila svůj problém a s ním se obrátila na Péťu, která ji moc pomohla. Byla u ní osobně a prej naživo to bylo její hodně zajímavé životní setkání, na které bude ráda vzpomínat.

Takže díky doporučení jsem vyhledala Péťu a naše setkání proběhlo (již dvakrát) pouze online.

Klidně bych byla v kontaktu s Péťou snad každý den :), je to velice mě příjemná a chytrá duše. Myslím, že se s ní naživo setkám, nebude to hned, ale ráda se za ní rozjedu. V mém životě se nachází ještě několik nerozřešených věcí, takže důvod a téma mám. Zatím naše setkání probíhala online. 

Takže pomůže a moc i online.

Přineslo mi to veliké změny mojí osoby. Pracuji na sobě na svém vnímání situací, dokáži se zastavit a řešit a uleví se mi. Můj muž mi řekl, že jsem víc klidnější. To samé cítím i já. Ano, to vnitřní nepříjemné chvění nemám a již ho v sobě nechci. 

Takže výsledek pozitivní i pro okolí. 

Já za sebe doporučuji setkání s Péťou, dokáže pomoci, vyslechnout, poradit a její vnímání energií je na top úrovni, ona ví! a umí!!! Pro někoho je to moc peněz, pro mě též, ale něco málo si odepřít občas nezaškodí a v tomto případě se vyplatí.

Takže když se zamyslím, tak u mě je poměr zbytečně emočně snězeného jídla je oproti ceně za setkání mizivé. Daleko více peněz bych projedla. 

S láskou. Jana

Další reference najdete na této stránce.