alergie

Alergie

Jak alergii léčit? Jak zmírnit příznaky alergie? Zkuste změnit myšlení a představte si, že ji nebudete léčit, ale že jí vyléčíte. Lze alergii vůbec vyléčit? Ano. S úspěšností 97% díky Vaší podvědomé mysli. Jak to funguje? Vše potřebné se dozvíte v následujícím článku.

Příznaky alergií

Alergie jsou dnes rozšířeným zdravotním problémem, který postihuje miliony lidí po celém světě. Lidé se po kontaktu s alergenem potýkají s nepříjemnými příznaky, jako jsou svědění, vyrážky, rýma a dokonce i potíže s dýcháním. Standardní léčba alergií zahrnuje antihistaminika, imunoterapii a vyhýbání se alergenům. Vždy se jedná o řešení omezující náš život. Jak vyřešit alergii, aby nás neobtěžovala? Neřešit symptomy, ale příčinu.

příznaky alergie

Alergie a psychosomatika

Koncept vyléčení alergií díky spolupráci vědomé a podvědomé mysli není nový.
Existuje terapeutický koncept, který se zaměřuje na změnu v podvědomí, že alergen už není nebezpečný a odhaluje spojitosti vzniku alergických reakcí. V U.S.A. má více než 30ti letou tradici a od roku 2022 už je i nás, v ČR. Tato metoda využívá klíčové poznatky z psychoneuroimunologie, která zkoumá spojení mezi psychickým stavem člověka a jeho imunitním systémem.

léčba alergie

Jak vyléčit alergii

Podle zastánců této teorie hraje podvědomá mysl důležitou roli při vzniku alergických reakcí. Věří, že naše mysl ovlivňuje nejen naše myšlení a chování, ale také naše fyzické tělo a imunitní systém. Pokud si člověk neustále myslí, že je alergický na určitou látku a očekává alergickou reakci, jeho podvědomá mysl může skutečně vyvolat takovou reakci. To je ale pouze základ. Díky této patentované metodě Vás kvalifikovaný terapeut dokáže nasměrovat tak, abyste sami odhalili PROČ. Naleznete tak příčinu své alergie přímo. Pracujeme tedy s příčinou alergie, nikoli s příznaky.

Proces léčení alergie

Standardně by člověk očekával, že na léčbu alergií pomocí podvědomé mysli se používají pouze techniky, jako je hypnóza, která je pro velké množství pacientů nepřípustná. Metoda Harmonické zdraví (Health and Wellbeing Program PSYCH-K) je však velmi efektivní, bezpečná a neinvazivní. V rámci tohoto procesu dojde podvědomí samo k přesvědčení, že alergická reakce již není potřebná nebo že látka není pro tělo nebezpečná. Dlouhodobá úspěšnost léčby se pohybuje okolo 97%. Poslechněte si příběhy jiných. Dává Vám to smysl? Vyzkoušejte to na vlastním těle, na vlastním alergenu a přesvěčte se. 

Léčba alergie u nejmenších dětí

Pokud je dítě menší, tzn. předškolního věku a méně, lze jeho alergii řešit také, ale postup se liší. Pro tyto případy mě předem kontaktujte na spoluprace@petrajulia.cz.

Léčba alergie u dětí školního věku

Možnosti léčby jsou na základě osobního kontaktu, ale i formou online setkání. Obě varianty mají stejnou úspěšnost. V rámci tohoto procesu Vás a Vaše dítě provedeme jednotlivými kroky, kdy podvědomí dojde samo k přesvědčení, že alergická reakce již není potřebná a alergen není pro tělo nebezpečný.

Léčba alergie – postup

Jelikož se jedná o práci s myslí, nemusíte nikam jezdit, vše můžete zvládnout z pohodlí Vašeho domova, díky kvalitnímu internetovému připojení.

Vyberte si svůj termín v rezervačním kalendáři.

Napište do poznámky, zda se chcete spojit skrze Skype, WhatsApp, Google meet, nebo jiný komunikační prostředek nabízející videohovor.

Vyčkejte na informační email s bližšími informacemi a přípravou na setkání.
V daný čas Vám budu volat.

online terapie