Jak poznám, že mám negativní podvědomé přesvědčení?

Jak poznám, že mám negativní podvědomé přesvědčení?

Dobrou zprávou je, že to poznáte velmi snadno a sami. Stačí se podívat na jakoukoliv oblast Vašeho života, kde nejste úplně spokojeni.

Bodování a negativní podvědomé přesvědčení

Můžete přidat i pomyslnou číselnou škálu od 0 do 10 a ptát se sami sebe: „Jak jsem na tom s penězi na škále 0 -10?“ Přitom číslo 0 = katastrofa, mám dokonce i dluhy. Číslo 10 = Naprosto v pořádku, mám daleko více peněz než potřebuji. Jaké číslo si dáte?

Pokud to není 10, ale číslo nižší, zkuste si pro sebe upřímně obodovat těchto 10 základních tvrzení:

„Dokáži hospodařit s penězi poctivě a rozumně.“

„Peníze jsou jedním z výrazů mé duchovnosti/spirituality a mé lásky k Bohu, k sobě a ostatním.“

„Vesmír je přátelské místo, které ochotně poskytuje, cokoli potřebuji.“

„Moje osobní hodnota a mé finanční jmění jsou dvě odlišné věci.“

„Peníze jsou báječný nástroj, který používám k vytváření možností pro sebe i ostatní.“

„Zasloužím si mít všechny peníze, které potřebuji.“

„Je pro mne v pořádku chtít peníze, a já je opravdu chci.“

„Dostávám a přijímám peníze s láskou a vděčností.“

„Peníze ke mně přicházejí ze všech stran.“

„Jen já vědomě rozhoduji, kam mé peníze odcházejí.“

Kde se na škále 0 – 10 v průměru pohybujete? Nyní se dokážete podívat nejen na to, jak jste na tom celkově, ale i tak, v jaké oblasti Vás podvědomá přesvědčení brzdí. A vůbec to nemusí být jen téma „peněz, hojnosti“.

Jak byste se obodovali v tématu „Sebevědomí„?

Jak v tématu „Vztahy„?

A k jakému číslu se blížíte v oblasti „Tělo a zdraví„?

K jakému číslu Vás to přitahuje v oblasti „Spiritualita„?

Témat máme v životě nekonečně. Náš život je o tom na tato témata nahlížet, zvědomovat si je.

Tam, kde nejsme spokojeni, si položit klíčovou otázku: „JAK TO CHCI MÍT?
Pouze toto uvědomění nám může ukázat cíl, nebo směr, kterým jdeme. Nejde o to, od čeho jdeme, ale kam. Jen tak se můžeme posouvat kupředu.

Zastavte se a rozhlédněte

Někdy jsme na té cestě tak dlouho a zvládli jsme už tolik překážek, že nás opouští energie k tomu, posunout se dál.
Znáte to?
Dostáváte se do bodu, kdy od tématu upouštíte, protože nevidíte cíl. Chybí Vám jasná představa, JAK TO CHCETE MÍT, ale to si v ten moment neuvědomujete.
Podívejte se na to jinak.
Jak bude vypadat Váš běžný den, až to budete mít? Jak se budete cítit, až to budete mít tak, jak si přejete? Přes všechny stromy, nevidíme les. Pozornost se přesouvá jinam a tím i energie, kterou tomu věnujeme. Zásek. Neumíme se sami pohnout dál. Víte o čem muvím?

Tato situace má 2 důvody:

  1. Pozornost se přesunula jinam, protože jste narazili na téma, které pro Vás má aktuálně větší důležitost. V tomto případě věřme, že se jedná o VAŠE téma, nikoli, že řešíte témata jiných lidí. Tento článek je o Vás, o Vašem životě.
  2. Tahá Vás zpět dolů „vnitřní kritik“, který Vám naprosto logicky a přesvědčivě v tématu kontruje: „A jak to asi chceš udělat?“ – „Kde na to chceš vzít peníze?“ – „Vždyť na to nemáš vzdělání!“ – „Ty s tím máš nějakou zkušenost, že se do něčeho tak šíleného chceš pouštět?“ – „Podívej se na Boženu, ta to taky zkusila a jak dopadla.“ – „Proč si myslíš, že zrovna ty bys měl něco takového zvládnout? Jenže se na sebe podívej, jak vypadáš.“ – „Jen si vzpomeň, jak to dopadlo minule.“…

Naše vědomá, kreativní mysl po něčem touží a ta podvědomá (nevědomá) jí do toho už předem hází vidle. Proč? Protože si za svou absolutní pravdu převzala negativní přesvědčení. A naše podvědomí má výrazně větší sílu, než to, co chceme. Je to jako když se rozhodnete jít korytem řeky proti proudu. Jak daleko dojdete?

Jak tedy na negativní podvědomé přesvědčení?

Změnit negativní podvědomé přesvědčení na taková, která Vás podporují. Je ve Vaší moci změnit proud řeky a nechat se nést tam, kam Vaše kreativní mysl plná přání chce dojít. Pak můžete životem plout, ne s ním bojovat.

Společně směr řek měníme tou nejrychlejší a nejefektivnější metodou, která je nyní k tomuto účelu na planetě k dispozici – PSYCHK®.
Ať už se potkáme osobně, nebo online, výsledky jsou stejné. Pojďte se přidat k lidem, kteří mají život ve svých rukou a ve svém životě rostou s lehkostí! Záleží jen na Vás.
Jaký způsob setkání a jaký čas si vyberete Vy?

Sdílet

Doporučené

Funkce mozkových hemisfér: Odhalte tajemství mysli
Kompletní průvodce kineziologickými / svalovými testy: Zjistěte, co vaše svaly skrývají
Proč jsem tlustá?
Placebo efekt a věda: Jak to opravdu funguje?